Služby

Co Vám můžeme nabídnout

1

Profesionální chladící zařízení Lindr

Zaměřujeme se na menší chladící zařízení od české firmy Lindr. Půjčujeme pouze kompletní chlazení s kompresorem Lindr 15/K, 20/K a 25/K. Vždy od nás dostanete celou sadu, se všemi naražeči, nemusíte si tak dělat starosti s tím, aby Vám vše pasovalo.

2

Vhodné na pivo, víno i limonády

Naše chladící zařízení je vhodné jak pro pivo, víno, tak i pro nealkoholické nápoje. Perfektně jej tak využijete např na Vaši oslavě, grilovačce, svatbě nebo podobné akci. Vzhledem k cenám sudových nápojů se vyplatí i pro menší akce.

3

Pobočka v Brně

Momentálně si můžete chlazení vyzvednout na naší pobočce v Brně (vždy nutná rezervace předem). V případě větší objednávky Vám chlazení dovezeme po Brně zdarma. U menších objednávek si účtujeme menší poplatek za dopravu. Otevřeno máme 7 dní v týdnu!

4

Odborné poradenství

Kromě pronájmu se zabýváme i prodejem chladících zařízení. V případě, že se rozhodnete pořídit vlastní chlazení, rádi Vám pomůžeme s výběrem kvalitního chlazení vhodného pro Vaše potřeby.

5

Pravidelně sanitováno

Naše chladící zařízení prochází pravidelnými kontrolami a sanitací. Pravidelnou údržbou nedochází k ovlivnění chuti piva nebo jiného točeného nápoje.